Zabiegi

Znajdź zabieg

Autorskie zabiegi kosmetyczne

Pielęgnacja skóry twarzy

Potrzeby cery mogą być bardzo różne. Uwzględniając wiek i problemy skórne proponujemy indywidualnie dobrane i skuteczne rozwiązanie. Każdy zabieg poprzedzony jest diagnozą i wywiadem kosmetycznym, na podstawie których określamy aktualne potrzeby skóry i proponujemy odpowiednią kurację.

Oferujemy szeroką gamę zabiegów odmładzających, regenerujących, nawilżających oraz rozwiązujących problemy skóry, takie jak np. rozszerzone naczynka, nadmierne przetłuszczanie się cery czy trądzik. Rezultaty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, ale dla wzmocnienia i przedłużenia efektów zalecamy serię 4-6 zabiegów.

Skuteczność i efekty każdego zabiegu potwierdzamy badaniami w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris, które współpracuje z renomowanymi międzynarodowymi ośrodkami badawczymi. Dbając o dobre samopoczucie klientów w trakcie zabiegu wykonywane są specjalne rytuały i masaże relaksacyjne. Każdy zabieg pielęgnacyjny na twarz wzbogacony jest o autorski Masaż Firmowy Dr Irena Eris.

 

Pielęgnacja skóry ciała

Program autorskich zabiegów i masaży na bazie zaawansowanej technologicznie linii preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL to kompleksowa oferta zaspokajająca wszystkie potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wykorzystanie nowoczesnych technologii Hi-Tech umożliwia wykonywanie wysoce precyzyjnych i zaawansowanych zabiegów.
Ich synergia działania zapewnia spektakularne efekty pielęgnacyjne.

Oferujemy szeroką gamę zabiegów ujędrniających, antycellulitowych, nawilżających i odżywczych. Każdy z nich poprzedza diagnoza i wywiad kosmetyczny, na podstawie których precyzyjnie określamy aktualne potrzeby skóry i proponujemy idealnie dobraną kurację. Rezultaty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a dla wzmocnienia i przedłużenia efektów zalecamy wykonanie ich w serii.

Skuteczność i efekty potwierdzają badania w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris, które współpracuje z renomowanymi międzynarodowymi ośrodkami badawczymi.

Dodatkowo każdy zabieg wzbogacony jest o specjalne rytuały i aromaterapię, które wprowadzają w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

 

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy

Zadbane dłonie i stopy to bardzo istotny element urody. Ich kształt jest darem natury, natomiast aksamitna skóra oraz zadbane paznokcie to efekt i zasługa odpowiedniej pielęgnacji. Dłonie, zaraz po twarzy są najczęściej eksponowaną częścią ciała, dlatego warto o nie szczególnie zadbać. Zwłaszcza, że są one słabo chronione przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych takich jak niskie i wysokie temperatury, wiatr, suche powietrze, promieniowanie UV czy detergenty.

Zdrowe stopy to przede wszystkim stopy zadbane. Często narażone są na niewygodne obuwie, nierzadko są przesuszone czy wręcz szorstkie, dlatego warto im poświęcić specjalną uwagę. Podstawą pielęgnacji dłoni i stóp są odpowiednio dobrane zabiegi i kosmetyki. Dlatego niezbędna jest porada specjalisty i prawidłowa diagnoza da początek skutecznej pielęgnacji.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy program autorskich zabiegów na bazie innowacyjnej linii preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL. Każdy zabieg poprzedzony jest diagnozą i wywiadem kosmetycznym, na podstawie których precyzyjnie określamy aktualne potrzeby skóry oraz dobieramy odpowiednią kurację pielęgnacyjną do stosowania zarówno w gabinecie, jak i w domu.