Filozofia

Filozofia Dr Irena Eris

Dbamy o Wasze piękno!

W Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris realizujemy własną filozofię holistycznego podejścia do klienta, dbając kompleksowo o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę.

Dzięki przełomowym rozwiązaniom oferujemy bogaty program zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało najwyższej jakośc, dostosowanych do różnorodnych potrzeb.

Więcej o naszej firmie

Inspirujemy się

Najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i naukowymi. Wszystkie zabiegi oparte są o bezpieczne i innowacyjne preparaty oraz najnowsze odkrycia współczesnej kosmetologii.

Dzięki połączeniu z autorskimi technikami aplikacji oraz zaawansowanej technologii gwarantujemy programy pielęgnacyjne najwyższej jakości.

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris Fabryka Norblina, w Warszawie na Woli, oraz concept store Dr Irena Eris

Tworzymy miejsca z myślą o Twoich potrzebach

Kosmetyczny Instytut to miejsce stworzone z myślą o klientach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Kluczową rolę w naszych placówkach odgrywają kosmetolodzy i fizjoterapeuci, którzy poprzez staranny dobór odpowiednich zabiegów i pielęgnacji zapewniają najlepsze efekty.

Lekarze dermatolodzy wykonują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Zabiegi manicure i pedicure oraz usługi fryzjerskie stanowią dopełnienie naszej oferty.

Oferta Kosmetycznych Instytutów
Dr Irena Eris