O nas
Kosmetyki z linii Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE ESTHEIC of BEAUTY i roller do twarzy na drewnianym blacie

Innowacyjna seria kosmetyków

Dla wzmocnienia i przedłużenia efektów zabiegów przygotowaliśmy Profesjonalny Program Pielęgnacyjny Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE. Luksusowe kosmetyki zostały stworzone z pasji do pielęgnacji piękna. Przełomowe receptury projektowane są w oparciu o własne zgłoszenia patentowe, nowatorskie technologie czy najlepsze, często trudno dostępne składniki, a dzięki synergii działań grupy ekspertów z różnych dziedzin, kosmetyki od lat wyróżniają się na rynku.

Znajdź Instytut

Oferta Kosmetycznych Instytutów
Dr Irena Eris

Współpraca

Otwórz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris i zaoferuj swoim klientom sprawdzone zabiegi oparte na innowacyjnych kosmetykach.

Zostań naszym partnerem

Renomowane kosmetyki Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

Profesjonalna linia ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji domowej zainspirowana jest skutecznością zabiegów kosmetycznych oraz odkryciami dermatologii estetycznej. Każda seria Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE to wyjątkowy rytuał oparty na preparatach o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, często chronionych licznymi patentami.
Podwyższone stężenie substancji aktywnych oraz spójny koncept naukowy i technologiczny serii jak i zabiegów gwarantują szybkie i spektakularne efekty działania.

Ta unikalna linia profesjonalna, dostępna w gabinetach kosmetycznych, polecana jest przez doświadczonych kosmetologów. Diagnoza skóry i indywidualny dobór kosmetyków w gabinecie, zapewniają idealne dopasowanie do biologicznego wieku skóry i jej potrzeb. Kosmetyki mogą być uzupełnieniem zabiegów kosmetycznych, wzmacniającym ich efekt lub stanowić oddzielny profesjonalny rytuał domowej pielęgnacji.
Bezpieczeństwo i skuteczność stosowania zostało potwierdzone w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.