Video

Filmy Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris

 • PITAYA & GRAPEFRUIT Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE Body Fiesta

 • PITAYA & GRAPEFRUIT Orzeźwiająco-witalizujący zabieg na ciało / Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

 • YDROGEN FACE MESO-CARE Wygładzająco-nawilżający zabieg wodorowy Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

 • ESTHETIC of BEAUTY Liftingująco-biostymulujący zabieg na twarz

 • ESTHETIC of BEAUTY Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

 • TAMANU & YUZU Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE Body Fiesta

 • PERFECT CREATION Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

 • GLOBAL FACE PURITY — dwustopniowy zabieg stabilizujący dla cery z niedoskonałościami

 • GLOBAL PURITY Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

 • DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER SOFITEL GRAND SOPOT*****

 • FLOWERS & SENSES Zmysłowa Odnowa – zabieg wygładzający na ciało

 • FLOWERS & SENSES Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE Body Fiesta – zmysłowa przyjemność stosowania

 • Otwarcie Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris & Dr Irena Eris Concept Store w Fabryce Norblina

Dr Irena Eris - odkryj naszą markę

Dr Irena Eris

Dr Irena Eris zawdzięcza swoją mocną pozycję niezmiennym wartościom, takim jak najwyższa jakość, uczciwość i szacunek oraz nieustająca innowacyjność we wszelkich działaniach. Holistyczny świat marki tworzą luksusowe kosmetyki, sieć Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris i trzy pięciogwiazdkowe Hotele SPA.

 

Kosmetyki Dr Irena Eris

Luksusowe kosmetyki Dr Irena Eris zostały stworzone z pasji do pielęgnacji piękna. Przełomowe receptury projektowane są w oparciu o własne zgłoszenia patentowe, nowatorskie technologie czy najlepsze, często trudno dostępne składniki, a dzięki synergii działań grupy ekspertów z różnych dziedzin, kosmetyki od lat wyróżniają się na rynku.

 

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris

To uosobienie holistycznego świata piękna. Kosmetyczne Instytuty realizują filozofię indywidualnego podejścia do pielęgnacji, dbając kompleksowo o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Nowocześnie wyposażone gabinety, niezwykła atmosfera oraz troskliwa opieka i najwyższy profesjonalizm personelu, służą idealnej pielęgnacji oraz całkowitej regeneracji ciała i zmysłów.

 

Centrum Naukowo-Badawcze

Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris, we współpracy z ekspertami Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris oraz ekskluzywnych Hoteli SPA Dr Irena Eris od lat tworzą unikalne na skalę światową rozwiązania kosmetyczne i kosmetologiczne.

 

Hotele SPA Dr Irena Eris

Ekskluzywne Hotele SPA to wymarzone miejsca na komfortowy wypoczynek połączony z odnową biologiczną. Dodająca życiu piękna holistyczna filozofia Hoteli SPA zapewnia najwyższy poziom obsługi, a oddalone od miejskiego zgiełku usytuowanie pozwala na oderwanie się codziennych spraw i odnalezienie wewnętrznej równowagi.

 

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to rozgrywany od 2007 r. turniej golfowy dla kobiet, który dzisiaj jest największym i najbardziej prestiżowym kobiecym turniejem w tej części Europy. Na wszystkie miłośniczki golfa czeka Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris.

 

Sense of Beauty

Sense of Beauty to magazyn prezentujący świat marki Dr Irena Eris. W magazynie odkrywamy tajniki działania kosmetyków, otwieramy drzwi do laboratoriów badawczych, w których naukowcy Dr Irena Eris prowadzą zaawansowane, autorskie prace naukowe. Opowiadamy o tym, jak pielęgnować urodę, przedstawiamy trendy, nowości z Kosmetycznych Instytutów i oferty Hoteli SPA Dr Irena Eris.