Nasze rytuały
Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris klientka podczas zabiegu

Nasze rytuały

Poczuj nasze wyjątkowe rytuały SPA, które ukoją zmysły oraz zapewnią głęboki relaks dla duszy i ciała!

Rezerwuj wizytę

DIAGNOZA SKÓRY

Kluczową rolę w Kosmetycznych Instytutach i salonach Beauty Partner odgrywają kosmetolodzy, którzy poprzez staranny dobór odpowiednich zabiegów zapewnią dla Ciebie najlepsze efekty pielęgnacyjne.

Podczas pierwszej wizyty zostanie przeprowadzona profesjonalna, aparaturowa diagnoza skóry wraz z wywiadem kosmetycznym, na podstawie których precyzyjnie zostaną określone aktualne potrzeby Twojej skóry i najbardziej optymalne zabiegi pielęgnacyjne.

MASAŻ DŁONI

Większość zabiegów na twarz wzbogaconych jest o Masaż Dłoni z wykorzystaniem kremu rozjaśniająco-regenerującego, który wykazuje silne działanie regenerujące i przeciwrodnikowe, a także za sprawą witamin i wyciągów roślinnych poprawia kondycję paznokci.

MASAŻ FIRMOWY

Dbamy o Twój relaks i dobre samopoczucie. Większość zabiegów na twarz wzbogaconych jest o autorski Masaż Firmowy Dr Irena Eris lub Masaż Modelująco-Liftingujący Dr Irena Eris, które dostarczają nie tylko przyjemnych doznań, ale działają także na skórę, mięśnie, układ krwionośny i limfatyczny, usprawniając ich funkcjonowanie. Dzięki temu substancje aktywne łatwiej wnikają w skórę, a skuteczność zabiegów wzrasta.

CIEPŁY KOMPRES

Podczas naszych autorskich zabiegów na twarz dbamy o Twój relaks od pierwszych minut do samego końca.

W ostatniej fazie zabiegu wykonujemy rytuał cieplny na okolicę karku i barków, który dopełni poczucie relaksu, zredukuje stres i umili pobyt w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris.

RYTUAŁ POŻEGNALNY

Na koniec zabiegu firmowego Dr Irena Eris zadbamy o Twój subtelny i delikatny powrót ze stanu głębokiego relaksu do pełnego wybudzenia po zabiegu.

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z wybraną placówką

Instytuty