Marka Dr Irena Eris

Dr Irena Eris

Dr Irena Eris to ekskluzywna marka kosmetyczna, która powstała z myślą o kobietach, chcących nie tylko zadbać o swoją skórę, jej zdrowie i piękno, ale też tych, które chcą poczuć się wyjątkowo, mając przy tym pewność, że korzystają z najlepszych na rynku kosmetyków oraz zabiegów.

Twórcą marki jest Irena Eris – doktor farmacji, absolwentka Uniwersytetu Humboldta. W 2012 roku marka Dr Irena Eris została przyjęta w poczet instytucji kultury i światowych marek, które działają, aby poszerzać i promować idee związane z luksusem, pięknem i ekskluzywnością.

Dr Irena Eris jest jedyną polską marką przyjętą do grona europejskich członków Comité Colbert. Obecnie firma  eksportuje kosmetyki do 50 krajów na całym świecie, zatrudnia 1000 osób i produkuje rocznie 30 mln sztuk produktów.

Należy też podkreślić, że pod nazwą Irena Eris nie rozumiemy dzisiaj już tylko kosmetyków, ale też Instytuty i gabinety kosmetyczne z szeroką ofertą zabiegową oraz ekskluzywne Hotele SPA, w których można zarówno odpocząć, jak też oddać się w ręce wykwalifikowanych ekspertów od zdrowej i pięknej skóry.

DrIrenaEris.com

Dr Irena Eris - nowoczesne Centrum Naukowo-Badawcze

To miejsce wyjątkowe, w którym przeprowadzane są innowacyjne badania nad skutecznością poszczególnych składników. To tutaj opracowywane są nowe receptury i doskonalone już te istniejące.

Centrum powstało w 2001 roku. Pracuje w nim zespół składający się z biotechnologów, chemików, biologów i farmaceutów. Lekarze i dermatolodzy poświęcają się każdego dnia badaniom na komórkach oraz modelach skóry, co sprawia, że powstałe formuły wykazują się ponadprzeciętną skutecznością w pielęgnacji. W pracach badawczych Centrum Dr Irena Eris wykorzystuje się m.in. technologię in vitro i ex vivo. Bardzo ważnym etapem jest badanie in vivo, które potwierdza skuteczność działania składników aktywnych i ich wpływ na skórę człowieka.

Centrum Naukowo Badawcze

Serie kosmetyków Dr Irena Eris

Markę Dr Irena Eris wyróżniają wielokrotne zgłoszenia patentowe oraz aż siedem patentów, które mają zastosowanie w kosmetyce. W ofercie dostępne są serie kosmetyków z których każda charakteryzuje się innym działaniem i właściwościami, jest skierowana też do innej grupy docelowej o konkretnych potrzebach skóry.

Na uwagę zasługuje Prosystem Home Care – kosmetyki wzmacniające skuteczność zabiegów. Są one dopasowywane indywidualnie do skóry na podstawie wyników badań jej skóry. Najbardziej rozpoznawalną serią jest Dr Irena Eris, luksusowe kosmetyki o właściwościach nawilżających, regenerujących, opóźniających proces starzenia oraz likwidującym jego efekty. Wśród kosmetyków znajdują się kremy wypełniające i liftingujące, kremy odmładzające i nawilżające, kapsułki redukujące zmarszczki w newralgicznych obszarach twarzy, jak oczy i usta oraz ujędrniające kremy na szyję i dekolt. Inną znaną serią jest Prosystem Home Care Body Fiesta, dostępną bez konieczności indywidualnego diagnozowania skóry. Wyróżnia się dodatkiem naturalnych wosków roślinnych oraz niezwykle przyjemnym zapachem.

Zobacz wszystkie kosmetyki