Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE
Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE z serii ESTHETIC of BEAUTY baner ze słoikiem kremu

Profesjonalna linia ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji domowej

Zainspirowana skutecznością zabiegów kosmetycznych oraz odkryciami dermatologii estetycznej. Każda seria to wyjątkowy rytuał oparty na preparatach o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, często chronionych licznymi patentami. Podwyższone stężenie substancji aktywnych oraz spójny koncept naukowy i technologiczny serii jak i zabiegów gwarantują szybkie i spektakularne efekty działania.

Znajdź kosmetyk

Renomowane kosmetyki Dr Irena Eris

Kosmetyki Dr Irena Eris

Kosmetyki Dr Irena Eris tworzone są w oparciu o najlepsze, innowacyjne składniki, opracowywane przez naukowców i ekspertów.

Siła marki tkwi w absolutnej szczerości w stosunku do klienta – kobiety wiedzą, że obietnica pięknego wyglądu to nie chwyt reklamowy, a prawda poparta wieloletnimi badaniami naukowymi.

Marka jako jedna z niewielu w Europie posiada własne Centrum Naukowo – Badawcze, gdzie grono naukowców z różnych dziedzin przeprowadza skomplikowane badania w laboratoriach, a w przypadku części kosmetyków, nawet zaawansowane testy kliniczne.

„Nie możemy opierać się tylko na deklaracjach dostawców, stąd laboratoria i kontrole jakości surowców. Musimy być pewni tego, co oferujemy klientom”. „Odkrywamy nie tylko nowe substancje, ale i nowe technologie, np. sposób, w jaki substancje przenikają w naskórek. To wszystko sprawia, że kosmetyki Dr Irena Eris używają na całym świecie miliony kobiet, które zawsze mogą być spokojne zarówno o bezpieczeństwo jak i rezultaty pielęgnacji.” – mówi dr Irena Eris.

 

Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris

Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris prowadzi unikalne w branży kosmetycznej badania metodą in vitro, ex vivo i in vivo. Badania te są kluczowymi etapami w procesie powstawania produktu kosmetycznego. Warto pokreślić, że firma Dr Irena Eris nie testuje i nigdy nie testowała na zwierzętach kosmetyków czy też składników wchodzących w skład kosmetyków. Nie zlecamy również takich badań i jesteśmy im całkowicie przeciwni. Ponadto dla każdego surowca stosowanego do produkcji kosmetyków posiadamy deklaracje od producenta danego surowca, odnośnie nie wykonywania testów na zwierzętach.